2.8.2017 Tule meille töihin- haemme työmaatoimihenkilöitä

Oletko SINÄ uusi vartelainen?

Hae Vartelle töihin voimakkaasti kehittyvään ja kasvavaan yritykseen. Meillä pääset työskentelemään alan parhailla työvälineillä ja mukaan alan eturiviin. Olemme  perheyritys, jota kehitetään tehdään pitkäjännitteisesti ja ihmiset ovat meillä muuta kuin pelkkiä lukuja. Toiminta-alueemme ovat Pääkaupunkiseutu, Päijät-Häme, Kymenlaakso.

Haemme tällä hetkellä organisaatioomme:

02.08.2017 TYÖMAATOIMIHENKILÖITÄ

Haemme Pääkaupunkiseudun uudisrakentamis- ja korjausrakentamiskohteisiimme rakentamisen ammattilaisia. Tarjoamme sinulle paikan kehittyvässä perheyrityksessä ja alan parhaat rakentajat työtovereinasi.

Kuluvan vuoden  aikana meillä on rakenteilla jopa 1600 asuntoa keskittyen pääkaupunkiseudulle. Meillä osaamistasi arvostetaan ja se tulee varmasti käyttöön. Odotamme sinulta avoimiin tehtäviin soveltuvaa koulutusta ja toivomme kokemusta asuntorakentamisesta.

Haemme ensi sijaisesti:

  • Vastaavia työnjohtajia
  • Työmaainsinöörejä

 

 

Meillä lupaa ei tarvitse kysyä Ruotsista- riittää, kun kysyy Heikiltä.

 

Lisätiedot tehtävistä sekä hakemukset:

Niko Siikonen, tuotantopäällikkö, 040 526 8035, niko.siikonen@varrte.fi

Kai Heiskanen, tekninen johtaja, 044 0266945, kai.heiskanen@varrte.fi

Jarkko ilkka, varatoimitusjohtaja, 040 519 0174, jarkko.ilkka@varrte.fi

 

 

Voit olla suoraan yhteydessä myös työpäällikköihimme työtehtävien osalta:

Juha Sankari, 044 355 2795, juha.sankari@varrte.fi

Markku Mäkelä, 040 350 8959, markku.makela@varrte.fi

Pasi Blom, 040 748 7203, pasi.blom@varrte.fi

Tuomo Sopanen, 044 766 0960, tuomo.sopanen@varrte.fi

Asser Harinen, 040 197 8898, asser.harinen@varrte.fi